SAMODZIELNY REFERENT DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Gdańsk
Oferta opublikowana21.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Marii Konopnickiej 13, 80-240 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Realizacja procesu udzielania zamówień publicznych od momentu rozpoczęcia czynności zamówień publicznych do momentu zawarcia stosownych umów na realizację zadań z zachowaniem obowiązujących przepisów prawnych, przygotowywanie kompletu dokumentów wchodzących w skład specyfikacji istotnych warunków zamówienia i innych wymaganych stosownymi przepisami oraz przygotowanie i prowadzenie dokumentacji przetargowej w ramach wszczętych postępowań o udzielenie zamówień publicznych w tym prowadzenie korespondencji z wykonawcami. Udział w posiedzeniach komisji zamówień publicznych z pełnieniem funkcji sekretarza komisji, w tym udział w negocjacjach z wykonawcami oraz w procedurze odwoławczej i przygotowywanie dokumentów z tym związanych, realizacja wykonywanych zadań z zapewnieniem wspierania i zamienności funkcji w ramach sekcji. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 730 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 21.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: przy wykształceniu średnim staż pracy musi wynosić minimum 4 lata, przy wykształceniu wyższym - staż pracy 2 lata. Znajomość prawa zamówień publicznych - akt prawnych, bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MsOffice), umiejętność dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole, obowiązkowość, sumienność, samodzielność.

Pracodawca

Nazwa: 17. Terenowy Oddział Lotniskowy

Adres: Marii Konopnickiej 13, 80-240 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV oraz list motywacyjny.