SAMODZIELNY REFERENT

Powidz
Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: POWIDZ OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: 1)Znać przepisy dotyczące zasad prowadzenia ewidencji sprawozdawczości oraz zasady wystawiana dowodów materiałowych przychodowo - rozchodowych, obowiązujących w służbie mps; 2) Prowadzenie wstępnej kontroli legalności dokumentów polegającej na weryfikacji wszystkich danych niezbędnych do prawidłowości dokumentów; 3) Prowadzić ewidencję służby mps w zakresie paliwa lotniczego w ZWSI RON; (40 Rozliczać zużycie państw obcych i przekazywać dokumentacje do 2 RBLog celem dalszego procedowania; 5) Prowadzić ewidencję środków trwałych z WSI RON; (6). Porównywać stany ewidencyjnych materiałów (paliwa lotniczego) z magazynierami raz w miesiącu i użytkownikami raz na kwartał 7) Na polecenie szefa służby mps wykonywać wydruki stanu pododdziałów i jednostek będących na zaopatrzeniu w innych terminach niż określone pkt. 6 , niezbędnych do prowadzenia właściwej gospodarki mienia; 8) Prowadzić dokumentację pomocnicze służby mps w zakresie paliwa lotniczego w zakresie4 niezbędnym do sporządzania meldunków 9) Prowadzić rejestr dokumentów w zakresie paliwa lotniczego; 10) Prowadzić rejestr dokumentów wychodzących i wchodzących W zakresie paliwa lotniczego; 11) Ewidencjonować oraz rozliczać faktury dotyczące wydatków realizowanych przez służbę mps oraz opłat za paliwo lotnicze; 12) Prowadzić ewidencję wybranych produktów mps; 13) Prowadzić dziennik wykonawcy oraz rozliczać z pobranych dokumentów i pism.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zasadnicze + premia regulminowa.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office, dokładność, rzetelność, punktualność, samodzielność, radzenie sobie ze stresem, Umiejętność pracy w zespole

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: dla kandydata posiadającego wykształcenie średnie - 4 lata, dla kandydata posiadającego wykształcenie wyższe - 2 lata (udokumentowane świadectwem pracy).

Pracodawca

Nazwa: 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU

Adres: POWIDZ OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Zgłoszenie kandydata powinno zawierać: - podanie o pracę oraz CV - oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji. Dokumenty ze wskazaniem aplikowanego stanowiska należy przesłać pocztą tradycyjną na adres: 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO, POWIDZ-OSIEDLE 6, 62-430 POWIDZ O spełnieniu wymogów formalnych oraz o terminie rozmów kwalifikacyjnych WYBRANI kandydaci będą informowani drogą telefoniczną. Oferty niekompletne, niespełniające wymogów oraz złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Osoby wybrane w procesie rekrutacji przed zawarciem umowy są zobowiązane do złożenia oświadczenia o niekaralności.