Praca RZEŹNIK/PRACOWNIK PRODUKCJI DZIAŁU MIĘSO - HIPERMARKETY

Warszawa
Dodano: 07.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3150 - 3500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - porcjowanie i konfekcjonowanie mięsa, - dbałość o jakość i świeżość oferowanego asortymentu, - doradzanie i pomoc klientom w wyborze produktów, - uzupełnianie i oznakowanie produktów w dziale.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 150 do 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia miesięczna 250 zł (uzależniona od wyników)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 18.10.2021

Data zakończenia: 31.01.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Rzeźnik-wędliniarz

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane wykształcenie kierunkowe, umiejętność obsługi klienta, zaangażowanie w pracę, książeczka sanepidu, doświadczenie na podobnym stanowisku (jako rzeźnik). Obowiązki: - porcjowanie i konfekcjonowanie mięsa, - dbałość o jakość i świeżość oferowanego asortymentu, - doradzanie i pomoc klientom w wyborze produktów, - uzupełnianie i oznakowanie produktów w dziale.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Skierowanie + CV