Oferta opublikowana08.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 50-001 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Drobne roboty budowlane na terenie Wrocławia - remonty w domkach jednorodzinnych. Możliwość odbycia szkolenia z produktów i materiałów izolacyjnych niemieckiej firmy. Możliwość poznania najnowszej technologii m.in. naprawy tarasów oraz ścian budynków (hydroizolacja). Miejsce wykonywania pracy - Wrocław (m.in.: centrum, Maślice, Krzyki, Muchobór, Ołtaszyn, Karłowice). Około 160 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 7:00-15:00, pn-pt. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą: osobisty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym - tel.: 519 48 49 50 w godz.: 8:00-15:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 29 do 29 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto/godz.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 09.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Robotnik budowlany

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: bez znaczenia, staż pracy: doświadcznie w zakresie ogólnobudowlanym, podstawowe umiejętności budowlane, brak nałogu alkoholowego

Pracodawca

Nazwa: USŁUGI REMONTOWO-IZOLACYJNE ZDZISŁAW BARCZYŃSKI

Adres: BYSTRZYCKA 26, 54-214 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -