Oferta opublikowana12.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 63-440 Przybysławice 39a, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: - prace przy budowie dróg , chodników

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Ryczałtowy

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 18.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Mile widziane doświadczenie w branży drogowej i brukarskiej

Pracodawca

Nazwa: Przedsiębiorstwo Drogowe DROGBUD-Szablewski Sp. J.

Adres: Kaliska 38a, 63-460 Nowe Skalmierzyce, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty Kontakt e-mail - Aplikuj Kontakt telefoniczny - 601 871 749