Rekruter pracowników tymczasowych z j. angielskim, Kraków

Kraków
Oferta opublikowana24.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Aktualnie dla naszego Klienta- agencji pracy tymczasowej z Krakowa poszukujemy osoby na stanowisko: Rekruter pracowników tymczasowych z zagranicy z językiem angielskim.

Obowiązki:
Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na różne stanowiska, obejmując rekrutacje wolumenowe, jak i pojedyncze rekrutacje;
Aktywne pozyskiwanie kandydatów z min. Afryki, Azji, poprzez różne kanały, w tym sieci społecznościowe, portale rekrutacyjne i rekomendacje;
Publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, na które aplikują zainteresowani pracą kandydaci;
Weryfikacja CV oraz innych dokumentów przesyłanych przez kandydatów;
Przeprowadzanie rozmów telefonicznych oraz video spotkań z kandydatami, oceniając ich kompetencje oraz zapewniając im pozytywne doświadczenie rekrutacyjne;
Współpraca z managerami, w celu zrozumienia potrzeb rekrutacyjnych i wsparcie w doborze odpowiednich kandydatów;
Monitorowanie i raportowanie postępów w procesach rekrutacyjnych, identyfikacja obszarów do poprawy.

Oczekiwania:
Minumim 3 lata doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
Doświadczenie w rekrutacji osób anglojęzycznych;
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność budowania relacji z kandydatami i zespołami biznesowymi.
Mile widziane: Doświadczenie w pracy w agencji pracy tymczasowej.

Oferujemy:
Stałe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;
Współpracę w oparciu o uop;
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
Premia za zrealizowanie miesięcznych celów;
Elastyczne godziny pracy;
Możliwość awansu i rozwoju kariery;
niezbędne narzędzia: laptop, telefon.