Rejestratorka medyczna / rejestrator medyczny

Sopot
Oferta opublikowana29.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna
Do Centrum Okulistycznego Blikpol w Sopocie poszukujemy osoby z dużą dawką empatii, autentycznej w kontaktach z ludźmi i czującej się swobodnie w rozmowach telefonicznych.

Jeśli:
  • Jesteś pozytywnie nastawiony/a do ludzi.
  • Umiesz słuchać i wspierać inne osoby.
  • Cechuje Cię otwartość i wysokie kompetencje interpersonalne.
  • Wizja poznawania naszej społeczności Pacjentów to dla Ciebie coś potencjalnie ciekawego.
To przeczytaj do końca to ogłoszenie i wyślij do nas swoją aplikację na powyższe stanowisko, a może okaże się, że właśnie Ciebie szukamy, a Ty odnajdziesz w naszej firmie odpowiednie miejsce do rozwoju.

Opis stanowiska:
- bezpośrednia i telefoniczna obsługa Pacjenta,
- dbanie o bardzo dobre relacje z Pacjentem,
- obsługa płatności (w tym ratalnych), faktur, terminala i kasy fiskalnej,
- rejestracja Pacjentów w systemie do rejestracji i przygotowywanie dokumentacji medycznej,
- pomoc w logistyce badań i zabiegów,
- czynny udział w działaniach marketingowych placówki,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Co oferujemy:
- przeszkolenie do wykonywania powierzonych zadań;
- atmosferę wsparcia i poczucie bycia częścią zespołu, który ma wspólny cel;
- opiekę zdrowotną dla członków zespołu, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;
- doceniamy ponadprzeciętne zaangażowanie. Dla nas wysokie zaangażowanie = ponadprzeciętne dla danego stanowiska wynagrodzenie i docenienie pracownika. Z czasem programy premiowe.

Czego oczekujemy:
- wysokiej kultury osobistej;
- zaangażowania i ukierunkowania na dobro Pacjenta;
- umiejętności posługiwania się językiem angielskim;
- umiejętności współpracy w zespole;
- empatii, serdeczności i otwartości w kontaktach interpersonalnych;
- znajomości obsługi komputera i pakietu Office;
- dyspozycyjności do pracy zmianowej w godzinach 7:00-19:00 od poniedziałku do piątku
- min. wykształcenie średnie, preferowane kierunki społeczne lub pokrewne z medycyną;
- doświadczenie w pracy na stanowisku rejestratorki medycznej będzie dodatkowym atutem;

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV ze zdjęciem oraz krótkiego opisu swojej motywacji do pracy w naszej firmie na adres: Aplikuj[kropka]pl.