REFERENT W DZIALE INSTYTUTU NAUKOWO-ROZWOJOWEGO

Gdańsk
Oferta opublikowana25.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Heweliusza 11, 80-890 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Do kompetencji pracownika Instytutu należą sprawy dotyczące realizacji przyjętych kierunków rozwoju naukowego / badawczego Uczelni oraz wspieranie nawiązywania i poszerzania współpracy Uczelni z otoczeniem zewnętrznym w zakresie prac naukowych i badawczych. m.in. Wspieranie wdrożenia w Uczelni działalności badawczo - rozwojowej w celu prowadzenia badań naukowych i prac rozwojowych, publikacji i upowszechnianie ich wyników, popularyzację wiedzy oraz podnoszenie jakości procesu kształcenia studentów w procesie dydaktycznym w efekcie doskonalenia zawodowego kadry dydaktycznej. Opracowywanie dokumentacji do międzynarodowych akredytacji (wybrane przez Senat do aplikowania), we współpracy z innymi jednostkami Uczelni. Organizacja doskonalenia kadr dydaktycznych / badawczo-dydaktycznych Uczelni. Praca w godzinach: 8-16.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

Opis wynagrodzenia: możliwość negocjacji wynagrodzenia.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, zdolność szybkiego uczenia się

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: łatwość podejmowania decyzji, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, brak prawomocnego skazania wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, umiejętność obsługi komputera i pakietów biurowych, nieposzlakowana opinia. Osoby nie spełniające powyższych wymagań uprzejmie prosimy o zaniechania aplikowania.

Pracodawca

Nazwa: POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA

Adres: Heweliusza 11, 80-890 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Pracodawca skontaktuje się wyłącznie z wybranymi kandydatami.