RECEPCJONISTA/REJESTRATORKA MEDYCZNA

Gdańsk
Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Marusarzówny 2/37, 80-288 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Komunikacja z pacjentami (bezpośrednia, telefoniczna, mailowa), rejestrowanie pacjentów i koordynacja grafików wizyt, obsługa i rozliczanie pacjentów w recepcji, obieg dokumentacji medycznej, współpraca z lekarzami i asystentkami, obsługa systemu informatycznego, prace administracyjne związane z działaniem recepcji, tworzenie pozytywnego wizerunku firmy. Praca w zakresie godzin: 7:30-14, 14-20.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie z pracodawcą na podstawie doświadczenia i kwalifikacji kandydata. Pracodawca oferuje premię za wyniki, preferowana współpraca długofalowa, pracę w stabilnej firmie, rozwój, komfortowe warunki pracy, współpracę z doświadczonymi specjalistami, możliwość poznania branży stomatologicznej i obsługi pacjentów medycznych, wsparcie pozytywnego Zespołu - wdrożenie w obowiązki i strukturę firmy, elastyczny grafik pracy, opiekę stomatologiczną, wyjścia integracyjne, dofinansowanie do karty sportowej.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 11.04.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: pozytywne nastawienie do pacjentów i Zespołu, energiczne i sumienne podejście do pracy. Mile widziane: znajomość języka angielskiego, chęć rozwoju w branży stomatologicznej, doświadczenie zawodowe.

Pracodawca

Nazwa: EURO DENT C.S. ANDRES SPÓŁKA JAWNA

Adres: Marusarzówny 2/37, 80-288 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -