Recepcjonista / Recepcjonistka

Gdańsk
Oferta opublikowana29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa
Medusa Gdańsk to butikowy hotelik z 15 pokojami
Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku

Zakres obowiązków
  • bezpośrednia obsługa Gości hotelowych: meldowanie i rozliczanie pobytów, wystawianie faktur, informowanie o warunkach pobytu
  • organizowanie i zarządzanie rezerwacjami
  • monitorowanie strefy recepcji i utrzymywanie porządku w przestrzeni recepcyjnej
  • obsługa sprzętu biurowego, takiego jak drukarki, skanery, itp.
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych
  • przyjmowanie nowych rezerwacji (telefonicznie i mailowo)
  • obsługa systemów rezerwacyjnych
  • dbanie o zadowolenie Gości, reagowanie na życzenia i potrzeby Gości.
Nasze wymagania
  • wysoka kultura osobista, miła aparycja
  • znajomość języka angielskiego
  • uczciwość, rzetelność, skrupulatność
  • Znajomość obsługi komputera i programów biurowych.
  • Znajomość języków obcych, szczególnie angielskiego.
  • Dyskrecja i zaufanie w obsłudze poufnych informacji.
  • Gotowość do elastycznego grafiku pracy.
Mile widziane
  • Doświadczenie mile widziane na stanowisku recepcjonisty/recepcjonistki lub przyuczymy.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).