Recepcjonista nocny

Sopot
Oferta opublikowana25.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Tryb rekrutacjirekrutacja stacjonarna
Wymiar etatupełny etat
Pensjonat w Sopocie zatrudni recepcjonistę nocnego.
Oczekujemy:
-statusu studenta
-podstawowej znajomości j. angielskiego
-współpracy w grupie
Obowiązki:
-przyjmowanie rezerwacji
-obsługa gości hotelowych
-rozliczanie płatności.
Oferujemy pracę w miłej atmosferze, darmowe posiłki w pracy.
Praca od 15.04..24
-umowa zlecenie ze stawką 27.30zł brutto
Prosimy o przesłanie Cv na adres e- mail
Aplikuj

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Zainteresowała Cię ta oferta?Aplikuj na to stanowisko!

Oferty wybrane dla Ciebie

Oferty wybrane dla Ciebie