RECEPCJONISTA/KA

Kraków
Oferta opublikowana17.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Realizacja wszystkich czynności związanych z obsługą gości, Odpowiedzialność za powierzone środki pieniężne i sprzedaż pokoi hotelowych dostępnych w czasie trwania zmiany; Informowanie gości o wszystkich usługach dostępnych w hotelu; Wykonywanie dodatkowych poleceń przełożonych; Przestrzeganie procedur i instrukcji wdrożonych w ramach regulaminu pracy; Rozumienie i stosowanie się do wszystkich reguł bezpieczeństwa i higieny pracy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Zmianowość: dwie zmiany

Wynagrodzenie brutto: od 29

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2024

Wymagania konieczne

Języki: angielski, w mowie - przeciętny, w piśmie - słaby

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Komunikatywność, Kultura osobista

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: os. Szkolne 19, 31-977 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Wymagane dokumenty: CV