Recepcjonista - cały etat

Gdańsk
Oferta opublikowana30.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Szukamy pozytywnych i energicznych osób do swojego zespołu! :) Aktualnie zatrudnimy osobę na stanowisko recepcjonisty w wymiarze całego etatu.
Wymagania:
wykształcenie min. średnie, dobra znajomość j. angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem), dyspozycyjność (praca zmianowa 8-20, 20-8), wysoka kultura osobista, nastawienie na profesjonalną obsługę gościa, doświadczenie (mile widziane, jednak jeśli go nie posiadasz wszystkiego Cię nauczymy!).
Obowiązki:
przyjmowanie i obsługa gości (meldowanie i wymeldowywanie), udzielanie informacji gościom, przyjmowanie płatności i wystawianie dokumentów, przyjmowanie rezerwacji mailowych i telefonicznych, prezentacja oferty i sprzedaż usług, obsługa korespondencji, współpraca z innymi działami.
Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę/zlecenie
przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
atrakcyjne wynagrodzenie
grafik dopasowany do Twoich potrzeb.
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, czekamy na Twoje CV! Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."