PSYCHOLOG SZKOLNY

Radomsko
Oferta opublikowana27.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Piastowska 17, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: diagnozowanie sytuacji wychowanków, udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej, prowadzenie badań i działań diagnostycznych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.15

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 6

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: 3/22 etatu kontakt: tel. 446834448

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Data zakończenia: 31.08.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: psychologia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe + przygotowanie pedagogiczne

Pracodawca

Nazwa: ZESPÓŁ SZKOLNO-GIMNAZJALNY NR 1 W RADOMSKU

Adres: Piastowska 17, 97-500 Radomsko, powiat: radomszczański, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv kontakt telefoniczny