PSYCHOLOG

Kęty
Oferta opublikowana28.11.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szkolna 3, 32-650 Kęty, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: praca jako psycholog w szkole podstawowej

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 11

Wynagrodzenie brutto: od 1 845 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.12.2023

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe - psychologia, przygotowanie pedagogiczne, wymiar etatu: 11/22, wysokość wynagrodzenia 1845 zł. brutto

Pracodawca

Nazwa: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 3 W KĘTACH

Adres: Szkolna 3, 32-650 Kęty, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv