PSYCHOLOG

Brzeg Głogowski
Oferta opublikowana31.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 67-231 Brzeg Głogowski 27, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Zgodnie z rozporządzeniem w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 8.5

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zgodnie z kartą nauczyciela i stopnia awansu zawodowego. Od września możlwość 1/2 etatu ( 11 h).

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 31.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie kierunkowe. Mile widziany staż pracy. Studia podyplomowe.

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa im. św. Floriana w Brzegu Głogowskim

Adres: 67-231 Brzeg Głogowski 27, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV+podanie