PSYCHOLOG

Mysłów
Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Myszkowska 22, 42-350 Mysłów, powiat: myszkowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi i młodzieżą

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 9

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 8.00 - 15.00 według planu zajęć. Wynagrodzenie 4 242,00 zł brutto - wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od stopnia i awansu zawodowego. Wymiar czasu pracy 9/22

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Data zakończenia: 31.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, psycholog

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Mysłowie

Adres: Myszkowska 22, 42-350 Mysłów, powiat: myszkowski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: I-szy kontakt telefoniczny