PSYCHOLOG

Nowy Targ
Oferta opublikowana05.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kowaniec 125, 34-400 Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: - praca diagnostyczna, terapeutyczna, psychoedukacyjna, wychowawcza, profilaktyczna, interwencyjna, mediacyjna i organizacyjna, - praca wielopłaszczyznowa dotyczy ucznia , klasy, nauczyciwla i rodziców, - praca ma na celu budowanie dobrych relacji w szkole

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.41

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 9

Wynagrodzenie brutto: od 2 068,77 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.03.2024

Data zakończenia: 21.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia: wyższe kierunkowe. Doświadczenie zawodowe mile widziane. Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia. Ostateczna wysokość wynagrodzenia uzależniona od awansu zawodowwego.

Pracodawca

Nazwa: Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu

Adres: Kowaniec 125, 34-400 Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV