PSYCHOLOG

Kunice
Oferta opublikowana27.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Przedszkolna 2, 59-216 Kunice, powiat: legnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci. Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb. Obserwacja dzieci w grupach . Współpraca z rodzicami dzieci.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 0.43

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 9.5

Wynagrodzenie brutto: od 4 788 do 5 915 PLN

Opis wynagrodzenia: (wynagrodzenie zależnie od stopnia awansu zawodowego, proporcjonalnie do etatu) [Godziny pracy] : 12:30 - 14:30 [Wymiar czasu pracy] : 0,43, 9,5 godz. tygodniowo, zatrudnienie z Karty Nauczyciela.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia z przygotowaniem pedagogicznym

Uprawnienia: pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Pracodawca

Nazwa: Przedszkole Samorzadowe Wyspa Marzeń w Kunicach

Adres: Przedszkolna 2, 59-216 Kunice, powiat: legnicki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, rozmowa kwalifikacyjna, kontakt: - telefoniczny: 76 857 57 06 - e-mailowy: Aplikuj