PSYCHOLOG

Złotoryja
Oferta opublikowana20.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Stanisława Staszica 10, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: praca z dziećmi w wieku przedszkolnym, nauczycielami, rodzicami w zakresie diagnozowania, rozwoju dzieci, udzielania wsparcia w organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.27

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 0.11

Wynagrodzenie brutto: od 1 157 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 1157,00 + dodatek stażowy, godziny pracy do ustalenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie zawodowe wskazane, uprawnienia w zakresie pracy psychologa

Pracodawca

Nazwa: Przedszkole Miejskie Nr 1 w Złotoryi

Adres: Stanisława Staszica 10, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: wykształcenie wyższe mgr, doświadczenie zawodowe wskazane, uprawnienia w zakresie pracy psychologa