PRZEWODNIK TURYSTYCZNY

Chełm
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Lubelska 55 A, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: oprowadzanie turystów indywidualnych oraz zorganizowanych grup wycieczkowych, udzielanie fachowej i aktualnej informacji o Podziemiach Kredowych i historii Chełma, sprawowanie opieki nad turystami lub odwiedzającymi w zakresie wynikającym z umowy, dokładne omawianie obiektów lub eksponatów, przestrzeganie Regulaminu oprowadzania zwiedzających po Podziemiach Kredowych, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

Opis wynagrodzenia: zł za godziną pracy

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: technik obsługi turystycznej

Uprawnienia: komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość

Wymagania pożądne

Zawody: Pozostali przewodnicy turystyczni i piloci wycieczek

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: turystyka lub historia

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawandowanym-B1 w mowie i początkującym-A1 w piśmie. Miejsce pracy: Podziemia Kredowe w Chełmie, ul. Lubelska 55 A, 22-100 Chełm. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - osobisty: MOSiR, ul. Graniczna 2a, 22-100 Chełm.

Pracodawca

Nazwa: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (MOSIR)

Adres: Graniczna 2a, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV