PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (B2B)

Kraków
Oferta opublikowana21.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Woj. małopolskie, 00-000 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Terenowy przedstawiciel handlowy (m/k) w technicznej sprzedaży B2B. Poszerzenie istniejących relacji z obecnymi kluczowymi klientami, a także pozyskiwanie nowych klientów w biurze i w terenie. Przekonywanie klientów indywidualnymi poradami dotyczącymi zastosowania i praktycznymi demonstracjami naszych produktów do czyszczenia i konserwacji. --- Oferujemy: - doskonałe możliwości rozwoju i pewną pracę w przyszłościowej firmie rodzinnej, - wynagrodzenie zależne od wyników, w tym świadczenia socjalne, umowy prowizyjne i premiowe, - samochód służbowy, do użytku prywatnego, smartfon, homeoffice, - najlepszy know-how w branży, dzięki wieloletniej działalności międzynarodowej, - najnowocześniejszą technologię komunikacyjną, - szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz profesjonalne wsparcie. Miejsce wykonywania pracy: województwo małopolskie/praca u klienta i homeoffice.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 22.02.2024

Data zakończenia: 22.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Przedstawiciel handlowy (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: średnie zawodowe

Języki: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, osługa komputera

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, wymagane min. 1 rok doświadczenia zawodowego. Znajomość języka niemieckiego wymagana jest wyłącznie do kontaktów wewnątrz firmy. --- Oczekujemy: - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, - kontakt z klientami, - praca zorientowana na klienta i sukces, - mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów technicznych lub doświadczenie/wiedza w dziedzinie przemysłowych środków/technologii czyszczących, czyszczenia powierzchni, produktów do konserwacji, - obsługa urządzeń biurowych, - umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne oraz pewność siebie.

Pracodawca

Nazwa: IBS SCHERER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Kobierzycka, 52-315 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, mile widziane CV w języku niemieckim.