Oferta opublikowana16.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kończewice 46, 82-213 Miłoradz, powiat: malborski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: - Pozyskiwanie klientów oraz budowanie i umacnianie wizerunku firmy u obecnych klientów - Realizacja celów sprzedażowych, raportowanie działań sprzedażowych. - Działania marketingowe. Współpraca z zespołem ofertowania. - Analiza rynku ,aktualnych trendów i konkurencji. Wynagrodzenie netto od 5000,00 zł do 8000,00 zł OSOBY ZAINTERESOWANE OFERTĄ PRACY proszone są o kontakt: telefoniczny 730-554-998 lub e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 16.05.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Duża samodzielność, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, mile widziana znajomość przemysłu drzewnego Umiejętności negocjacyjne i handlowe

Pracodawca

Nazwa: KONSTRUKCJE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Kończewice 46, 82-213 Miłoradz, powiat: malborski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV