PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Kwidzyn
Oferta opublikowana18.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: sprzedaż i dystrybucja towarówmarki Tora Line, prezentacja produktów: ręczniki papierowe, chemia gospodarcza

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto + prowizja od sprzedaży

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe, handlowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane wykształcenie handlowe, komunikatywność, kreatywność, pomysłowość

Pracodawca

Nazwa: "CREO" JAN DOBOSZ

Adres: 82-500 Brachlewo 55A, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV