PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Warszawa / Praga Pn
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Firma z 15 letnim doświadczeniem w branży ochrony oraz monitoringu wizyjnego w związku z rozwojem firmy poszukuję osobę na stanowisko Manager ds. rozwoju.

Opis stanowiska:

- praca na terenie Woj. Mazowieckiego (możliwa cała Polska)

- prowadzenie procesów handlowych, wdrażanie oraz sprzedaż usługi zdalnego dozoru wideo.

- budowanie oraz podtrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami

- aktywne pozyskiwanie kontraktów – firmy budowlane, generalni wykonawcy, inwestorzy, magazyny, logistyka, biura, firmy itp.

- ścisła współpraca z działem technicznym

- organizacja pracy własnej

- uczestnictwo w spotkaniach handlowych i negocjacje biznesowe.
- dokonywanie wizji lokalnych obiektów, placów budów.

Wymagania:

- niekaralność

- dyspozycyjność

- wykształcenie minimum średnie techniczne / studia techniczne

- doświadczenie na podobnym stanowisku w branży ochrony / systemów alarmowych

- prawo jazdy kat. B,

- obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office, programu kadrowego Comarch,

- dobra prezencja i wytrwałość w dążeniu do celów