Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PROJEKTANT KONSTRUKCJI ŻELBETOWYCH

ikona Dodano: 11.04.2022
ikona 5000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Skrajna 41 A, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: w/g zawodu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: (wynagrodzenie do uzgodnienia)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 12.04.2022

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: Architektura i budownictwo

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania; przygotowywanie koncepcji technicznych; Tworzenie rysunków budowlanych i wykonawczych;Pomoc w realizacji projektów wg. opracowanych kryteriów, przyjętych norm technicznych i zgodnie z wyznaczonymi ramami czasowymi i budżetem; Tworzenie (modelowanie) dokumentacji wykonawczej (plany szalunkowe / plany zbrojeniowe) na podstawie obliczeń statycznych: konstrukcji żelbetowych prefabrykowanych i monolitycznych we współpracy z projektantami z naszego biura. Wykształcenie techniczne na kierunku: Budownictwo, Konstrukcje budowlane lub studenci studiów magisterskich;2 lata doświadczenia w przygotowywaniu projektów konstrukcji żelbetowych mile widziane. Znajomość programu AutoCad i doświadczenie w przygotowywaniu rysunków; Znajomość procesu inwestycyjnego; Prawo jazdy kat. B. Pracodawca oferuje:Stabilne warunki zatrudnienia. Pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola, firmowa drużyna sportowa, zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne; Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej; Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego; Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;

Pracodawca

Nazwa: INSTYTUT OZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Skrajna 41 A, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

PROJEKTANT KONSTRUKCJI ŻELBETOWYCH
ikonaKielce
Instytut Oze Sp. z o.o.