PRAKTYKANT W DZIALE PRODUKCJI

Kalisz
Oferta opublikowana06.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ŁÓDZKA 153, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Udział w projektach realizowanych przez Dział Produkcji ( wdrażanie digitalizacji na wydziale, redukcja strat materiałowych, optymalizacja postojów itp), aktualizacja dokumentacji jakościowej, współpraca z Działem Zapewnienia Jakości

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Data zakończenia: 30.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dołącz do Nestl jeżeli: - Jesteś studentem/ką min. 4 lub 5-ego roku studiów lub absolwentem/ką do dwóch lat po obronie (preferowane kierunki: Zarządzanie Produkcją/ Inżynieria Produkcji/ Zapewnienie Jakości / Mechanika i Budowa Maszyn) - Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim - Twoją mocną stroną jest analityczne myślenie, umiejętność szybkiego uczenia się oraz poszukiwania skutecznych rozwiązań - Jesteś otwarty/a, kreatywny/a i proaktywnie podchodzisz do powierzonych Ci zadań - Cenisz sobie pracę zespołową, ale potrafisz również pracować samodzielnie - Posiadasz wiedzę z zakresu MS Office Co możemy Ci zaoferować? - 3 - miesięczną płatną praktykę rozpoczynającą się 1 lipca 2024 z możliwością przedłużenia współpracy - Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych projektów i zadań - Atmosferę pracy opartą na szacunku, współpracy oraz otwartości na różnorodność - Możliwość budowania swojej kariery zawodowej w dynamicznym środowisku biznesowym pod okiem dedykowanego opiekuna - Liczne atrakcje - integracje, inspirujące spotkania i wycieczka do jednej z naszych fabryk - Pakiet praktycznych szkoleń: warsztat z zarządzania ścieżkami kariery, szkolenie z Excela, szkolenie żywieniowe, możliwość zrobienia kursu eBusiness Academy - Możliwość uczestnictwa w projektach z zakresu Sustainability, oraz dołączenie do społeczności skupionej na tworzeniu zrównoważonych rozwiązań - Niezapomniane wspomnienia!

Pracodawca

Nazwa: NESTLE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: ŁÓDZKA 153, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie poprzez link: https://jobdetails.nestle.com/job/Kalisz-Praktykant-w-Dziale-Produkcji/1040920001/