PRAKTYKANT W DZIALE MONTAŻU

Grodzisk Mazowiecki
Oferta opublikowana04.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: montaż mechaniczny, elektryczny oraz pneumatyczny, chwytaków do robotów przemysłowych oraz podzespołów stacji zautomatyzowanych, budowa prototypów i przeprowadzenie testów projektowych rozwiązań, kablowanie szaf sterowniczych zgodnie z otrzymaną dokumentacją elektryczną i pneumatyczną

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: jedna zmiana

Wynagrodzenie brutto: od 4 500

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 05.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne, pomaturalne/policealne, mechaniczne, wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane uprawnienia elektryczne SEP 1kV, mile widziane prawo jazdy kat B

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Puławska 234, 02-670 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP