PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI/ OSOBA SPRZĄTAJĄCA

Gdańsk
Oferta opublikowana10.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Sprzątanie apartamentów w wynajmie krótkoterminowym oraz apartamentów prywatnych na terenie Gdanska, odbieranie prania oraz utrzymanie porządku na powierzchniach wspólnych. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 8-16 (według grafiku ustalonego z pracodawcą).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 36 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie z pracodawcą (istnieje możliwość pracy w ramach umowy zlecenia). Przykładowe wynagrodzenie za posprzątanie apartamentu: do 45m2 - 30 zł netto, do 65m2- 50 zł netto, do 100m2 - 80 zł netto.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 25.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na danym stanowisku oraz prawo jazdy kat. B.

Pracodawca

Nazwa: ORE.ON.TIME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Lastadia 41, 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -