Oferta opublikowana26.02.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 00-000 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Naprawa i serwis maszyn i urządzeń. Na początek umowa zlecenie 3 m-ce (w późniejszym terminie umowa o pracę). Praca ok. 8 godz. dziennie. Mile widziane osoby zaraz po szkole do przyuczenia.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 500 PLN

Opis wynagrodzenia: w zależności od kwalifikacji i doświadczenia

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 27.02.2024

Data zakończenia: 27.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Ślusarz narzędziowy

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: "złota rączka"

Wymagania pożądne

Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B*

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane: prawo jazdy kat. B oraz umiejętności ślusarskie, spawania, możliwość przyuczenia (chęć do pracy).

Pracodawca

Nazwa: PAWEŁ BRODA PPH WOBAT

Adres: 30-698 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .