Pracownik szklarniowy - wózkowy pielęgnacja roślin/pomidorów

Opatówek
Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Lokalizacja: Opatówek i okolice

W związku z rozwojem naszego gospodarstwa szklarniowego poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika Szklarniowego, której głównym zadaniem będzie pielęgnacja roślin - pomidorów. Jeśli kochasz pracę z roślinami i chcesz przyczynić się do tworzenia zdrowej żywności – dołącz do nas!

Co oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej formy współpracy;
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania;

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w pracy w szklarni lub na podobnym stanowisku;
Odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy;
Gotowość do pracy fizycznej;

Obowiązki:

Pielęgnacja roślin - pomidorów;
Monitorowanie stanu zdrowia roślin i reagowanie na ewentualne problemy;
Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Więcej informacji?
Szczegółowe informacje na temat stanowiska udzielamy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 512 - pokaż numer telefonu -