Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Aleja Generała Józefa Hallera 16/18, 80-426 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy, sanitariatów wraz z odkurzaniem. Mycie podłóg, mycie okien oraz uzupełnianie środków higienicznych. Praca codziennie od poniedziałku do piątku w wymiarze 1/2 etatu od godziny 15:30 do 19:30.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Pracodawca

Nazwa: JAK--BUD

Adres: Rudzicka 40 I, 62-510 Wola Podłężna, powiat: koniński, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -