PRACOWNIK SKLEPU WIELOBRANŻOWEGO (Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI)

Wrocław
Oferta opublikowana17.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Powstańców Śląskich 95, 53-332 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: - obsługa kasy fiskalnej - dbanie o porządek na sklepie - eksponowanie towaru na półkach - pomaganie klientom w odnajdywaniu asortymentu Praca na czas określony: 3 msc. 3/4 etatu. Oferta pracy tymczasowej. Godziny pracy 6:00 - 22:00. Kontakt z pracodawcą: 795 156 380 Oferta dostępna w sali A

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 30

Wynagrodzenie brutto: od 3 181,5 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 27.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ, komunikatywność, kultura osobista

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zas. zawodowe, staż pracy dowolny, dyspozycyjność, komunikatywność, kultura osobista, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Pracodawca

Nazwa: IPRACUJZDALNIE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: LUBELSKA 13/161, 35-241 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv