Praca PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO POZNAŃ RATAJE

Poznań
Dodano: 18.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 3100 - 4700 zł / miesiąc

Pracownik serwisu sprzątającego poznań rataje

Miejsce pracy: Poznań
Zatrudnimy panie i panów Do sprzątania powierzchni handlowych na Ratajach.

Dni i godziny pracy: poniedziałek - sobota w godzinach 6.00-14.00/14.00-22.00 system zmianowy lub tylko zmiana nocna 22.00-6.00

Obowiązki: sprzątanie ręczne i maszynowe powierzchni handlowych, ciągów komunikacyjnych, sanitariatów, wynoszenie śmieci, uzupełnianie środków czystości

WYMAGANIA:
- dyspozycyjność do pracy zmianowej
- sumienność i dokładność
- kultura osobista
- mile widziane doświadczenie

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie od zaraz
- profesjonalne przeszkolenie
- umowę o pracę
- wynagrodzenie zawsze na czas wypłacane do 10-tego każdego miesiąca
- odzież roboczą
- miłą i życzliwą atmosferę w pracy oraz codzienne wsparcie przełożonego
- dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji, a nawet awansu
- premia frekwencyjna oraz premia za polecenie innych pracowników
- dofinansowanie do leków, dojazdów do pracy, turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego czy okularów
- świadczenia przeznaczone na adaptację i wyposażenie mieszkań, w tym np. zakupu wyposażenia AGD
- pomoc prawną, psychologiczną, doradztwo zawodowe oraz wsparcie z ramienia współpracującej fundacji.

MILE WIDZIANE TAKŻE OSOBY BEZ ORZECZENIA O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Więcej informacji pod numerem telefonu: 510 - pokaż numer telefonu - 510013640 (rekrutacje prowadzany od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00)

Jeśli wysyłasz CV, na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (53 – 111), przy ul. Ślężnej 118.

Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.