PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO (111 J)

Józefów
Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Nadwiślańska 37, 05-420 Józefów, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w placówce, wynoszenie śmieci, wycieranie kurzu, mycie podłóg, czynności pomocnicze przy pacjencie: wymiana pościeli, opróżnianie basenów i kaczek, pomoc w higienie.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 180

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 25.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe w podobnym zakresie obowiązków w placówce medycznej Praca zmianowa w godzinach 07:00-19:00

Pracodawca

Nazwa: NAPRZÓD HOSPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: TRAKTOROWA 126, 91-204 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV