Praca Pracownik produkcji. Nie wymagamy doświadczenia!

Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 3600 - 5400 zł / miesiąc

Pracownik produkcji. nie wymagamy doświadczenia!

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska
Lavoro Sp. z o.o. poszukuje do swojego zespołu pracowników (także bez doświadczenia ) na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Robakowo/Gądki

Zakres obowiązków:
przygotowywanie opakowań kartonowych
pakowanie produktów
etykietowanie
wsparcie linii produkcyjnej

Od Kandydatów wymagamy:
odpowiedzialności i zaangażowania
gotowości do pracy
sprawności manualnej
książeczki sanepidowskiej

Gwarantujemy:
umowę o pracę
wynagrodzenie z systemem premiowym
bezpłatny transport pracowniczy na określonej trasie
darmowy treściwy posiłek regeneracyjny każdego dnia pracy
stabilność zatrudnienia
miłą atmosferę i przyjazne warunki pracy
pewność terminowości wypłat wynagrodzeń

Przesyłając CV należy dołączyć klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jej treść dostępna jest na naszej stronie lavoro.com.pl w zakładce praca.

Firma LAVORO Sp. z o.o. (nr. cert. 9603)