Pracownik Produkcji Przetwórczej - Drop - Ostrzeszów

Ostrzeszów
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Dołącz do Zespołu Firmy DROP S.A. z siedzibą w Ostrzeszowie jednego z większych przedsiębiorstw branży drobiarskiej w Polsce.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI PRZETWÓRCZEJ

Miejsce pracy: OSTRZESZÓW

Zakres Obowiązków:

- wykonywanie prac związanych z produkcją przetworów mięsnych m.in. rozdrabnianiu surowców i przygotowaniu konserw
- obsługa urządzeń używanych w przetwórstwie mięsnym
- bieżąca kontrola parametrów produkcji wyrobów
- współpraca z innymi działami produkcji przetwórczej i magazynami

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku rzeźnik, masarz, wędliniarz
- Motywacja i chęć do pracy
- Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pracę w doświadczonym zespole
- Atrakcyjny system płacowo - premiowy
- Pakiet socjalny
- Prywatna opieka medyczna