Pracownik produkcji - od pon - pt, bez nocek

Żukowo
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Poszukujemy osób na stanowisko pomocnika montera do skandynawskiej firmy, która produkuje i serwisuje systemy łączące pojazdy szynowe w przemyśle kolejowym.

Lokalizacja: Miszewko

Zadania:
- montowanie urządzeń zgodnie z rysunkiem
- systemy łączności pojazdów szynowych
- Przejścia, przeguby między wagonowe
- Wiązki kablowe, amortyzatory

Wymagania:
- Podstawowa znajomość rysunku technicznego
- Obsługa podstawowych elektronarzędzi
- Gotowość do pracy w trybie II-zmianowym (od poniedziałku do piątku 6-14; 14-22)

Jeśli pracowałeś kiedyś na budowie, produkcji, montażu, serwisie lub jesteś po szkole zawodowej, technicznej zadzwoń. 3 msc szkolenia zaczniesz z opiekunem który wszystko Ci wytłumaczy. Spokojna praca z możliwością przejścia na UoP.

Mateusz - 887 - pokaż numer telefonu - lub priv