Pracownik produkcji, magazynier - Gdańsk, NOWY ZAKŁAD

Gdańsk
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy: Magazyniera, pomocnika napełniacza

Lokalizacja: Gdańsk, ul. Jana Keplera 20

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

- możliwość zdobycia uprawnień UDT na obsługę wózka widłowego i napełniacza - na koszt pracodawcy

- dodatkowe benefity w okresie świątecznym zgodnie z zasadami Spółki

- premie miesięczne i kwartalne

- coroczne wzrosty wynagrodzeń

- ubezpieczenie grupowe UNIQUA sponsorowane przez pracodawcę

- opieka medyczna LUXMED sponsorowana przez pracodawcę

- paczki dla dzieci

Zakres obowiązków:

- rozładunek/załadunek samochodów ciężarowych

- sortowanie butli

- pomoc przy napełnianiu zbiorników ciśnieniowych gazami sprężonymi

- pomoc przy obsłudze prostych pulpitów sterowniczych

- współpraca z innymi działami

- przestrzeganie przepisów BHP, procedur, instrukcji obowiązujących w spółce

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe lub średnie

- prawo jazdy kat.B

- mile widziane uprawnienia UDT na obsługę wózka widłowego – nie jest to konieczne

- umiejętność pracy w zespole

- praca na 2 zmiany ( w godzinach 6-14, 14–22), od poniedziałku do piątku.

Firma STP & DIN Chemicals zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz dystrybucją gazów technicznych, które wykorzystywane są w niemal każdej dziedzinie przemysłu m.in. metalurgii i obróbce cieplnej, w przemyśle hutniczym, samochodowym, chemicznym, spożywczym.

Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń: tel. 728 - pokaż numer telefonu - lub wyślij sms z treścią PRACA.