Pracownik produkcji / Łódź Polesie

Łódź
Oferta opublikowana29.04.2024
Branżaprodukcja

Opis ogłoszenia

Opis firmy
Kwalifikacje
Oferta
Opis stanowiska
Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Aktualnie dla Naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik produkcji.
Lokalizacja: Łódź

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na produkcji,
  • chęci oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
Zakres czynności:
  • odbieranie form,
  • kontrola wzrokowa,
  • odkładanie wyrobów na palecie.
Oferujemy:
  • praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany,
  • umowa o pracę,
  • premie,
  • wysokie wynagrodzenie.

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, zachęcamy do składania swoich aplikacji! Czekamy na Twoje CV.