Pracownik produkcji- dział techniczny Łódź

Zgierz
Oferta opublikowana17.04.2024
Branżaprodukcja

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286

– lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Aktualnie dla Naszego Klienta, zajmującego się produkcją kształtek styropianowych, szukamy osób na stanowisko: Pracownik w dziale technicznym.

Nasz długoletni Klient od ponad 55 lat jest liderem w przetwórstwie spienionych tworzyw sztucznych wykorzystywanych m.in. do zderzaków samochodowych, kasków, opakowań a nawet w samolotach Airbus A380. Posiada 6 zakładów produkcyjnych w Europie z czego 3 są w Polsce. Obsługuje przedsiębiorstwa z branży AGD, elektroniki oraz motoryzacji.

Zadania:

  • przygotowywanie form do instalacji na maszynie,
  • montaż oraz demontaż form z maszyn wtryskowych,
  • bieżące naprawy mechaniczne oraz przegląd maszyn.

Wymagania:

  • doświadczenie przy naprawie maszyn (teoretyczne i praktyczne),
  • podstawowa znajomość obsługi narzędzi: klucze standardowe, śrubokręty, wiertarka, szlifierka, myjka ciśnieniowa,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.

Mile widziane

  • wiedza z zakresu pneumatyki, elektryki oraz hydrauliki.

Oferujemy:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • praca na 3 zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00,
  • wolne weekendy: praca od poniedziałku do piątku,
  • wynagrodzenie: 4500 zł brutto + 1090 zł brutto premii frekwencyjnej + 20% dodatek nocny,
  • łącznie możesz zarobić 4278, 11 zł na rękę!
  • bezpośrednie zatrudnienie przez firmę po 6 miesiącach współpracy,
  • zdobycie cennego doświadczenia na kluczowym stanowisku w firmie,
  • elastyczne umowy, które zapewnią Ci nie tylko stabilne zatrudnienie, ale także sam będziesz mógł zadecydować o swojej przyszłości.

Aplikuj teraz! Umówimy Cię na rozmowę w siedzibie firmy, abyś zapoznał się ze stanowiskiem pracy!

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
  2. Rekomendacja,
  3. Spotkanie w siedzibie firmy,
  4. Decyzja.

Do usłyszenia!

Kontakt: 571 243 498.