PRACOWNIK PRODUKCJI - DAWYDY ( gm. RASZYN)

Dawidy gm. Raszyn
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (KRAZ nr 12861). Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej dla jednego z naszych Klientów na stanowisku:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Dawidy (Raszyn)

Praca dla kobiet i mężczyzn

Oferujemy:
-dofinansowanie do karty FitSport lub FitProfit,
-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
-stawkę godzinową od 29,00 do 35,00 zł brutto.

Czas pracy:

-praca od poniedziałku do piątku (niektóre soboty),
-gotowość do pracy zmianowej – trzy zmiany (8-godzinne) lub (dwie zmiany 12-godzinne),

Obowiązki:
-mycie, przygotowywanie, czyszczenie warzyw, rozpakowywanie surowca,
-składanie i sklejanie kartonów na opakowania zbiorcze,
-odbieranie produktu gotowego z linii pakującej,
-pakowanie do opakowań zbiorczych,
-zapisywanie danych na formularzach produkcyjnych,
-próby na detektorze matali, zapisy w dokumentacji jakościowej.

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
-gotowość do pracy w godzinach nocnych,
-aktualna książeczka lub orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do wyrobienia.

TA PRACA JEST DLA CIEBIE?WYŚLIJ SMS O TREŚCI - DAWIDY oraz IMIĘ NA NUMER +48 731 - pokaż numer telefonu - , ZADZWONIMY DO CIEBIE!

Zainteresowane osoby również zapraszamy do siedziby Agencji osobiście:

Agencja Pracy Czasowej Tempus A
ul. Meander 15 (okolice metra Natolin)
02-791 Warszawa
godziny otwarcia: poniedziałek- piątek, 10.00- 16.00.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”