Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Młyńska 43B, 77-320 Przechlewo, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: - dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów; etykietowanie, pakowanie towarów, składanie podzespołów czy układanie; bieżąca obsługa linii produkcyjnej; realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym; przestrzeganie norm ilościowych; rozładunek, sortowanie i składowanie towaru; zgłaszanie awarii w urządzeniach i maszynach znajdujących się na hali produkcyjnej. Do umiejętności - znamienna jest spostrzegawczość oraz koordynacja wzrokowo-ruchowa, zdolności komunikacyjne. Sprawność fizyczna: pracownicy produkcji spędzają większość czasu na stojąco lub w ruchu. Czasem muszą też podnosić ciężkie towaru lub części, dlatego ważne jest, aby byli sprawni fizycznie.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Data zakończenia: 01.05.2027

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: zdolności manualne, dokładność, precyzja, czystość, wysoka higiena osobista, sumienność, dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy własnej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Przestrzeganie zasad higieny w miejscu pracy, chęć do pracy, samodzielnością w działaniu, spostrzegawczością. [Inne] : Umowa zlecenia na czas wykonania określonej pracy, wymiar czasu pracy - pełny etat, system czasu pracy- trzyzmianowy (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00), praca w dni wolne oraz w weekend, tryb pracy – stacjonarna, system wynagradzania – godzinowy.

Pracodawca

Nazwa: PROFILJOBS OUTSOURCING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: ŚWIĘTOJAŃSKA 74, 07-200 Wyszków, powiat: wyszkowski, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV