PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Karski
Oferta opublikowana27.02.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: POLNA 2, 63-410 Karski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: 1 zmiana Wykształcenie min. zawodowe Prawo jazdy kat B Mile widziane doświadczenie na hali produkcyjnej lub placu budowy Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub suwnic będą dodatkowym atutem Prace przy załadunku, konfekcji konstrukcji stalowych Prace pomocnicze: donoszenie materiałów budowlanych, sprzątanie placu budowy i inne Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, staranność w wykonywaniu zleconych prac Dbałość o powierzone narzędzia, sprzęt i stanowisko pracy Przestrzeganie zasad BHP umowa zlecenie na 2 miesiące, następnie umowa o pracę

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 04.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pracodawca

Nazwa: INSSTAL KONSTRUKCJE SP. Z O.O.

Adres: POLNA 2, 63-410 Karski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt osobisty po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie; pn - pt 9:00-16:00 Tel: 511-322-515