Oferta opublikowana22.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Plac Kosynierów 22 tereny wielkopolski w zależności od zlecenia, 63-130 Książ Wielkopolski, powiat: śremski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Montaż stolarki otworowej - montaż okien, drzwi, fasad na budowach. Praca na terenie wielkopolski (w zależności od zlecenia). Po okresie próbnym możliwość pracy na delegacjach na terenie Belgii, w zależności od kontraktów (kwestie do ustalenia z pracodawcą).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: + do ustalenia z pracodawcą

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 26.02.2024

Data zakończenia: 25.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania dodatkowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: brak nałogów, dyspozycyjność, chęć do pracy

Pracodawca

Nazwa: F.U.H. MAJSTER EUGENIUSZ MUSIELAK

Adres: Plac Kosynierów 22, 63-130 Książ Wielkopolski, powiat: śremski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV