Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PRACOWNIK OCHRONY- ŻERNIKI

ikona Żerniki
ikona Dodano: 30.05.2022
ikona 20 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Żerniki, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Kontrola osób wychodzących z hali, obchody , kontrola plomb. Praca w godzinach 6:00 - 22:00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto (3010 zł - 5000 zł brutto/miesiąc)

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 31.05.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane: doświadczenie zawodowe, osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

PRACOWNIK OCHRONY- ŻERNIKI
ikonaŻerniki
kontakt przez PUP