Oferta opublikowana19.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 50-001 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: - ochrona przezd włamaniem, kradzieżą, dewastacją, rozbojem, - prowadzenie książki służby, książki kluczy, - ewidencja osób wchodzących, wychodzących, - obchody, utrzymanie porządku. Godziny pracy - system zmianowy: 12/48 lub 24/72. Oferta dostępna w sali A. Kontakt z pracodawcą - tel.: 502 099 987 lub e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pracownik ochrony fizycznej

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: podstawowe, zasadnicze zawodowe lub średnie, wyższe preferowane doświadczenie w pracy w ochronie, osoba kontaktowa, poruszająca się samodzielnie, orzeczenie o niepełnosprawności lub orzeczenie ZUS

Pracodawca

Nazwa: N PORT SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Gajowicka 95, 53-421 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -