PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA

Grabów nad Prosną
Oferta opublikowana23.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wójtostwo 23A, 63-520 Grabów nad Prosną, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Pracownik obsługi klienta na stacji paliw Orlen -praca w systemie zmianowym -dwie zmiany w godzinach od 7:00-19:00 i od 19:00-7:00 -elastyczny grafik -praca w młodym zespole -książeczka sanepidu lub możliwość jej wyrobienia

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 168

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE + premia uznaniowa

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Uprawnienia: dyspozycyjność, biegła obsługa komputera

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - umiejętność tankowania LPG - mile widziane - Mile widziane doświadczenie na stacji paliw Przez pierwszy miesiąc umowa zlecenie następnie umowa o pracę.

Pracodawca

Nazwa: GRAŃ Anita Kubiak

Adres: 63-400 Ostrów Wielkopolski 1, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV