Oferta opublikowana20.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 56-100 Lipnica 54, powiat: wołowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie biura, odbieranie oraz wysyłanie korespondencji tradycyjnej oraz mailowej, przygotowywanie dokumentacji przetargowej. Pilnowanie terminów zleceń, pisania aneksów do umów, sporządzanie dokumentacji technicznej, itd. Wynagrodzenie do ustalenia po rozmowie kwalifikacyjnej

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe 4-letnie

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: biegła obsługa komputera w tym drukarek, ksera, biegła obsługa pakietu MS Office, mile widziana znajomość programów typu CAD, NORMA, PRO, mile widziane uprawnienia SEP

Pracodawca

Nazwa: Przemysław Stawiski ELECTRO CONNECT

Adres: 56-100 Lipnica 54, powiat: wołowski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą tylko mailowo