Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wieniawskiego 61, 31-436 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Mycie, czyszczenie samochodoów. umowa na 1/2 lub 1/4 etatu. Praca w godzinach 8-18, grafik do ustalenia.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 2 200 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie na 1/4 etatu 1100,00 zł brutto Wynagrodzenie na 1/2 etatu 2200,00 zł brutto Umowa o pracę lub umowa zlecenie na 3 miesiące.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 19.04.2024

Data zakończenia: 19.07.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Czyściciel pojazdów

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: chęci do pracy, niekaralność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: konieczna niekaralność doświadczenie zawodowe mile widziane

Pracodawca

Nazwa: MARCIN CHROBAK MOTORSPORT CHROBAK SERWIS SAMOCHODÓW

Adres: Wieniawskiego 61, 31-436 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .